LET OP! WIJ ZIJN MAANDAG 05 T/M ZATERDAG 10 JUNI SPECIAAL OPEN VOOR PARTICULIERE VERKOOP IN AALSMEER & BARNEVELD ZONDER AFSPRAAK VAN 11 TOT 16 UUR! Wij zijn een fabrikant en groothandel die ook particuliere klanten de mogelijkheid bieden om onze showrooms te bezoeken tijdens de particuliere verkoopdagen! Profiteer als consument van vakkundig advies en een MEGA grote collectie tegen fabrieksprijzen!
De Summer tech broek is ook een nieuwe collectie motorbroek die in principe speciaal is ontwikkeld voor de Summer tech motorjas. Deze motorbroek is echter prima te combineren met elke willekeurige motorjas uit de gehele uitgebreide collectie van Restyle. Deze broek is er ook in een lichte kleurstelling.
Maximale ventilatie houdt u koel en toch bent u goed beschermd met een combinatie van duurzame Cordura op de impact zones en sterke mesh. Als het simpelweg te heet is om de meeste beschermende kleding te kunnen dragen, is de Summer tech broek i.c.m. de Summer tech jas de oplossing. Hij is extreem ademend dankzij de grote mesh delen. Deze constructie zorgt voor een verkoelende luchtstroom direct op je lichaam.