LET OP! WIJ ZIJN ZATERDAG 23 SEPTEMBER SPECIAAL OPEN VOOR PARTICULIERE VERKOOP IN AALSMEER EN BARNEVELD ZONDER AFSPRAAK VAN 11 TOT 16 UUR! Wij zijn een fabrikant en groothandel die ook particuliere klanten de mogelijkheid bieden om onze showrooms te bezoeken tijdens de particuliere verkoopdagen! Profiteer als consument van vakkundig advies en een MEGA grote collectie tegen fabrieksprijzen!
De Summertech II broek is de opvolger van de Summertech. Deze broek heeft als verschil dat hij standaard is voorzien ven de allerbeste categorie II protectie. Daarnaast is hij ook voorzien van reflectie 3M Scorchlite. Deze nieuwe collectie motorbroek is in principe speciaal ontwikkeld voor de Summertech motorjas. Deze motorbroek is echter prima te combineren met elke willekeurige motorjas uit de gehele uitgebreide collectie van RESTYLE. Deze broek is er ook in een lichte kleurstelling.
Maximale ventilatie houdt u koel en toch bent u goed beschermd met een combinatie van duurzame Cordura op de impact zones en sterke mesh. Als het simpelweg te heet is om de meeste beschermende kleding te kunnen dragen, is de Summertech broek i.c.m. de Summertech jas de oplossing. Hij is extreem ademend dankzij de grote mesh delen. Deze constructie zorgt voor een verkoelende luchtstroom direct op je lichaam.