ANGELINE ANILINE INCL. CE-LEVEL II PROTECTIE / WIND- EN WATERDICHT / 4 SEIZOENEN

 359,95 incl. btw

De Angelina Aniline is een sportieve goed getailleerde zeer hoogwaardige topkwaliteit volnerf rundleren dames motorjas. Deze jas is gemaakt uit A-Klasse leer en voelt superzacht aan. De Angelina leren motorjas is voor 4 seizoenen geschikt en heeft een sportieve uitstraling, zonder dat deze concessies doet aan veiligheid, functie of comfort.

(1 klantbeoordeling)
Retourneren
Bij online aankopen heeft u 14 dagen bedenktijd. Retourneren kan ongebruikt, in originele staat en verpakking, op eigen kosten naar onze hoofdvestiging in Aalsmeer. Na ontvangst storten wij het aankoopbedrag binnen enkele dagen terug via dezelfde betaalmethode. Gepersonaliseerde en gebruikte artikelen zijn uitgesloten van retour.
Maatadvies
Twijfel over de maat? Neem contact met ons op via WhatsApp of E-mail. Stuur gerust een foto (mag onherkenbaar) op en ons team van experts geeft u zo snel mogelijk professioneel maatadvies! (Foto's worden na het advies gelijk verwijderd.)
GRATIS VERZENDING IN NL. v.a. € 100,-
Voor 16 uur besteld, volgende werkdag in huis
Payments

De Angelina Aniline is een sportieve goed getailleerde zeer hoogwaardige topkwaliteit volnerf rundleren dames motorjas. Deze jas is gemaakt uit A-Klasse leer en voelt superzacht aan. De Angelina leren motorjas is voor 4 seizoenen geschikt en heeft een sportieve uitstraling, zonder dat deze concessies doet aan veiligheid, functie of comfort. De lijnen accentueren alle juiste plekken en het leer omarmt je figuur! Het jack is ideaal voor de serieuze sportieve motorrijdster die functionaliteit eist plus de veiligheidskenmerken van topklasse motorkleding. LET OP! Er is tegenwoordig een nieuwe editie voorradig. Deze heeft op de rug geen logo met borduurwerk, maar het logo is mooi onopvallend in het leer geperst! Bekijk ook de video’s en besef dat iedereen slaagt bij RESTYLE!

Specificatie:

  • 1.4 – 1.6 mm dikte leer.
  • Inclusief uitneembare CE-LEVEL II protectie op rug, schouders en ellebogen!
  • Deze protectoren zijn extreem veilig, comfortabel en bij een impact worden ze keihard! 
  • De jas is 100% wind en waterdicht d.m.v. een exclusief drie lagen techniek!
  • De jas is voorzien van een vaste geperforeerde zomervoering, een uitneembare wind en waterdichte Reissa membraan voering en als laatste heeft ze een uitneembare wintervoering met manchetten.
  • In de zomer haalt u beide voeringen eruit en gooit u de ventilatie ritsen op de rug open voor optimale ventilatie.
  • Angelina Aniline is ook voorzien van extra padding op de borst en rug voor optimale veiligheid.
  • Deze jas is standaard voorzien van metalen YKK-rvs ritsen.
  • Verder heeft het jack twee universele connectie ritsen om eventueel een broek aan vast te ritsen.
  • Daarnaast is het jack volledig dubbel gestikt en voorzien van een documenten vak, binnen- en buitenzakken.
  • Maten zijn ruim voorradig van xs t/m 5xl!
  • We hebben nu een nieuwe versie met Kevlar aan de gehele binnenkant van de mouwen! Deze kost ook gewoon hetzelfde als de oude variant!
  • Deze jas heeft een getailleerde pasvorm en hij valt redelijk strak. U heeft hem meestal een maatje groter nodig dan normaal. Wij adviseren u om langs te komen tijdens de particulieren dagen, maar indien u hem online wilt bestellen dan kan dat natuurlijk ook. Bestel hem dan s.v.p. een maatje groter. Maten zijn ruim voorradig van XS t/m 5XL!
  • P.S. Indien u de jas online wilt bestellen, adviseren wij u graag om ook de CE-Level II protectie via rubriek accessoires erbij te bestellen! Voor slechts 3 tientjes (normaal € 65,-) krijgt u de allerbeste en veiligste protectie meegeleverd in uw jas bestaande uit een CE-Level II rug protector, schouder protectie en elleboog protectie! Deze protectoren zijn extreem veilig, comfortabel en bij een impact worden ze keihard!

Er is ook een bijpassende zwarte leren motorbroek “Anna” met Kevlar! Zie de foto’s van de dame.

De broek is ruimschoots op voorraad in spijkerbroek maten vanaf 32 t/m 46.

Deze broek is er in het normale volnerf rundleer voor € 169,- of in topkwaliteit boterzacht Aniline leer voor € 249,-

Met een A-klasse kwaliteit en een mooie strakke uitstraling is deze prachtige jas klaar voor nieuwe avonturen, zowel op als naast het asfalt!

Deze jas is speciaal ontworpen voor dames die op zoek zijn naar de juiste combinatie van veiligheid en stijl in een vrouwelijke pasvorm.

Aanvullende informatie

Size: No selection

XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL

1 beoordeling voor ANGELINE ANILINE INCL. CE-LEVEL II PROTECTIE / WIND- EN WATERDICHT / 4 SEIZOENEN

  1. Jakoba

    Erg fijne jas, na 2 keer dragen heerlijk soepel en past goed bij de broek “Anna” die ik erbij heb.

Een beoordeling toevoegen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *