CRUISER ANILINE / WIND- EN WATERDICHT / 4 SEIZOENEN

 329,95 incl. btw

Retourneren
Bij online aankopen heeft u 14 dagen bedenktijd. Retourneren kan ongebruikt, in originele staat en verpakking, op eigen kosten naar onze hoofdvestiging in Aalsmeer. Na ontvangst storten wij het aankoopbedrag binnen enkele dagen terug via dezelfde betaalmethode. Gepersonaliseerde en gebruikte artikelen zijn uitgesloten van retour.
Maatadvies
Twijfel over de maat? Neem contact met ons op via WhatsApp of E-mail. Stuur gerust een foto (mag onherkenbaar) op en ons team van experts geeft u zo snel mogelijk professioneel maatadvies! (Foto's worden na het advies gelijk verwijderd.)
GRATIS VERZENDING IN NL. v.a. € 100,-
Voor 16 uur besteld, volgende werkdag in huis
Payments

De Cruiser is een prachtige, tijdloze motorjas die vooral ongevoelig is voor modegrillen. Deze jas gaat uit het assortiment en is er alleen nog in beperkte maten. Het soepele Aniline A-kwaliteit koeienleer voelt zacht aan, is duurzaam en extreem slijtvast. Dit type leer veroudert of beschadigt niet en heeft een fijne structuur. Dankzij het stijlvolle, tijdloze ontwerp kun je deze klassieke jas ook dragen als je niet op de motor zit. Toch is het een serieuze motorjas met CE-protectoren op de schouders, rug en ellebogen. Je hebt het beste van beide werelden: een perfecte pasvorm, het hoogste comfort en veel bewegingsvrijheid! Eenvoudige smaak is de belangrijkste eigenschap van de Cruiser jas. Welke motor je ook rijdt, de Cruiser past zich moeiteloos aan dankzij zijn mooie uiterlijk en perfecte pasvorm.

Specificaties:

Leer van 1.4 – 1.6 mm dikte.
Zeer soepel, hoogwaardig Aniline volnerf rundleer van topkwaliteit.
Een perfect op maat gemaakte motorjas voor de Chopper of Tour rijder.
De jas is 100% wind- en waterdicht dankzij een permanent gestikte Reissa membraan laag.
De jas heeft ook een uitneembare wintervoering met boorden.
De Cruiser is uitgerust met verwijderbare CE-bescherming.
Het heeft universele verbindingsritsen om eventueel een broek aan te ritsen.
De Cruiser heeft meer dan genoeg zakken, zowel binnen- als buitenzakken en twee documentzakken.
De jas heeft een uitstekende pasvorm, stretchleer aan de zijkanten en verstelbare gespen.
Het beschikt over metalen YKK-rvs ritsen en volledig dubbel gestikte naden.
Deze jas heeft ook een dubbele rits aan de voorkant.
De diagonale rits aan de voorkant geeft de Cruiser een opvallende klassieke uitstraling!
Het comfort, de veiligheid en het coole tijdloze ontwerp van deze jas maken het je beste partner voor het rijden op straat. Bescherming wordt geboden door het A-kwaliteit leer met CE-goedgekeurde protectoren op de schouders, rug en ellebogen. Dankzij de vaste Reissa membraan laag en de uitneembare thermische wintervoering is de jas geschikt voor alle seizoenen. Om de outfit compleet te maken, kan de Cruiser motorjas worden gecombineerd met de Cruiser wind- en waterdichte Aniline leren motorbroek.

Aanvullende informatie

Maat: Selecteer een maat

48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66

Color: Selecteer een maat

Zwart

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “CRUISER ANILINE / WIND- EN WATERDICHT / 4 SEIZOENEN” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *