RONALDO SWEATER- 100% KEVLAR- CE-LEVEL II PROTECTIE
Maak kennis met wederom iets unieks! De Ronaldo Kevlar sweaters zijn nieuw in het assortiment. We hebben ze in twee kleuren gemaakt. De Olijf-groene en een zwarte editie. Deze Kevlar sweater zal je optimaal beschermen dankzij het gebruik van 100% Kevlar! Hij heeft maar liefst zes waterdichte ventilatie ritsen en hij is standaard voorzien van CE-Level II protectie! De waterdichte ventilatie ritsen zitten op de borst, armen en rug! De CE-Level II protectie is de beste bescherming die je kunt hebben! Bij RESTYLE zit er altijd standaard ook een back protector bij en deze hoef je NOOIT los erbij aan te schaffen. Deze protectoren worden hard bij een impact en ze hebben de strengste keuring! Zelfs je capuchon is voorzien van Kevlar. Dit is een Softshell jas en deze is gemaakt van een ademende en waterafstotende stof. Hierdoor is deze goed te gebruiken binnen het West Europese klimaat, waar een regenbui regelmatig opduikt. Het fijne aan Softshell jassen is dat deze licht, ademend en comfortabel zijn om te dragen en qua multifunctionaliteit dus een stuk hoger scoren dan bijvoorbeeld een regenjas (die vaak niet mooi en ademend zijn). Het mooie aan een Softshell jas is dus dat deze erg comfortabel zitten, ademend en waterafstotend zijn. Het feit dat Softshell waterafstotend is zit hem in het gegeven dat Softshell uit allerlei strak op elkaar geweven lagen bestaat. Hierdoor wordt het vrijwel onmogelijk voor water om erdoorheen te komen. Naast dat softshell waterafstotend is, heeft het genoeg ademend vermogen.
Deze tijdloze sweaters zijn modieus en ze zijn voorzien van een “diamond cut” leren panelen op de schouders en ellebogen voor een mooi design, maar ook voor extra versteviging. Ronaldo Kevlar sweater combineert speelsheid met performance. Hij heeft binnen- en buitenzakken. Hij heeft twee steekzakken en een grote horizontale zak (kangeroo stijl). Alle zakken zijn wind-en waterdicht! Alle ritsen aan de buitenzijde zijn wind- en waterdicht! Hij is ook voorzien van donkere 3M Scotchlite reflectie biezen op de voor-en achterkant voor optimale zichtbaarheid. Aan de zijkanten hebben we lange verticale ritsen zitten, zodat je hem makkelijk kunt aantrekken. Hij is ook mooi te combineren met een Kevlar motorbroek.
Let op! Uw Kevlar hoodie en/of Softshell Kevlar jack moet naar onze mening voor 100% uitgerust zijn van Kevlar! Helaas zijn er erg veel Kevlar hoodies en/of softshell hoodies in omloop met alleen Kevlar op cruciale plekken. De Softshell hoodies van RESTYLE zijn te allen tijde voor 100% (volledig) voorzien van Kevlar! Verder zijn ze ook standaard voorzien van CE-gekeurde uitneembare protectoren!
Maten zijn ruim voorradig vanaf xs t/m 6xl!
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.