PRO-RACING FLUO

 175,00 incl. btw

(2 klantbeoordelingen)
Retourneren
Bij online aankopen heeft u 14 dagen bedenktijd. Retourneren kan ongebruikt, in originele staat en verpakking, op eigen kosten naar onze hoofdvestiging in Aalsmeer. Na ontvangst storten wij het aankoopbedrag binnen enkele dagen terug via dezelfde betaalmethode. Gepersonaliseerde en gebruikte artikelen zijn uitgesloten van retour.
Maatadvies
Twijfel over de maat? Neem contact met ons op via WhatsApp of E-mail. Stuur gerust een foto (mag onherkenbaar) op en ons team van experts geeft u zo snel mogelijk professioneel maatadvies! (Foto's worden na het advies gelijk verwijderd.)
GRATIS VERZENDING IN NL. v.a. € 100,-
Voor 16 uur besteld, volgende werkdag in huis
Payments

Deze jas is er in twee uitvoeringen. De versie zoals afgebeeld en een blauw-zwarte versie zijn beide ruimschoots op voorraad! Met standaard drie dubbel gestikte naden, extern titanium protectie en intern CE-protectoren (inclusief rug CE-protectie) is de GP Pro perfect uitgerust wat bescherming betreft. De combinatie van zeer slijtvast volnerf rundleer en machinaal geperforeerd rundleer is met veiligheidsstiksels en -naden uitgerust! Deze hoogwaardige motorjas is ook voorzien van een luxe uitneembare Reissa membraan wind- en waterdichte voering! Ondanks dat het een ideale sportieve zomer jas is, houdt hij je dankzij het Reissa membraan warm als het koud wordt. Verwijder je hem dan houdt een luchtstroom je koel door een geperforeerde buitenlaag. Je kostbaarheden bewaar je in één van de vele zakken, zowel aan de binnen- als aan de buitenkant. Dankzij de lange en korte verbindingsrits kun je de GP Pro met vrijwel iedere broek verbinden.

Specificatie:

  • 1.4 – 1.6 mm dikte volnerf rundleer.
  • De Pro Racing is voorzien van een vaste geperforeerde zomervoering en een uitneembare wind- en waterdichte Reissa membraan voering!
  • Het Reissa membraan laag heeft een luxe uitrusting, aangezien het gedeelte dat tegen je huid aan zit is afgewerkt met een katoen laag, zodat deze niet zal plakken tegen je huid.
  • De jas heeft uitneembare CE-protectie inclusief een CE-protectie op de rug.
  • Standaard is dit motorjack voorzien van metalen YKK-rvs ritsen.
  • De jas is uitgerust met twee universele connectie ritsen om eventueel een broek aan vast te ritsen.
  • De motorjas is voorzien van volledig drie dubbel gestikte naden.
  • Deze jas heeft een documenten vak, binnen- en buitenzakken.
  • Het jack heeft ook ventilatie panelen, dankzij mooi strak geperforeerd leer!
  • De GP Pro heeft een neopreen kraag voor extra comfort.
  • Extern is dit jack ook voorzien van Titanium protectie op de schouders en ellebogen (2x per elleboog) voor optimale bescherming!
  • De jas is grotendeels voorzien van Kevlar voor extra flexibiliteit en veiligheid.
  • Hij is ook voorzien van donkere 3M Scotchlite reflectie biezen voor optimale zichtbaarheid in de donkere uren.
  • Deze jas heeft een mooie sportieve uitstraling met een goed getailleelde pasvorm!
  • Let op! Deze jas gaat uit het assortiment! Maten zijn beperkt voorradig! Indien u hem online wilt bestellen, mail of whatsapp dan eerst even om na te vragen of uw maat voorradig is. Het beste is natuurlijk om langs te komen tijdens de particuliere verkoop dagen!

Deze jas zorgt ervoor dat alle ogen op jou gericht staan!

Aanvullende informatie

Size: No selection

XS, S, M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL

2 beoordelingen voor PRO-RACING FLUO

  1. René

    Een heerlijke, sportieve, wind- en waterdichte jas. Zeer goede afwerking met leuke details en protectie. Een aanrader wat mij betreft!

  2. René

    Een heerlijke, sportieve jas die wind/waterdicht is met een (voor mij) perfecte pasvorm. Top produkt!

Een beoordeling toevoegen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *